Pasowanie na przedszkolaka

Dodano 18 października 2019 przez Anna Matyjaszczyk.

Dnia 18 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były nasze najmłodsze dzieci z grupy I. W uroczystości wzięli udział rodzice, panie oraz dyrektor.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny pt. „My jesteśmy kotki dwa”. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.

Puntem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu pani dyrektor dokonała pasowania używając wielkiego ołówka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy i pluszowe misie.

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w salach czekała na nie niespodzianka przygotowana przez rodziców.