VI Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

Dodano 13 marca 2019 przez Anna Matyjaszczyk.

W Domu Kultury Imielin odbył się finał corocznego Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych. Juz po raz szósty organizatorem było Przedszkole nr 55 w Warszawie pod Patronatem Honorowym Burmistrza Dzielnicy Ursynów. W przeglądzie wzięły również udział dzieci z naszego przedszkola. Grupa 4 przygotowała spektakl w oparciu o wierszyk Juliana Tuwima "Rzepka".  Dzieci zaprezentowały swoje talenty, nie tylko aktorskie, ale takze taneczne  i wokalne gdyż teksty Tuwima przeplatane były piosenkami m.in. zespołu Gawęda "Straszne żaby", Kulfona i Moniki "Kulfon", czy "Kundel Bury " Fasolek. Nagrody naszym przedszkolakom wręczał pan burmistrz Robert Kempa oraz zastępca burmistrza pan Klaudiusz Ostrowski.

Miesiąc przygotowań, prób, emocji, rozwijanie talentów, dobra zabawa, piękne stroje... przedstawienie było wspaniałe !

: