Z życia przedszkola

Zimowe zabawy w przedszkolu

Zimowe zabawy w przedszkolu

Dodano 21 lutego 2021 przez Anna Matyjaszczyk.

 Wreszcie zawitała do nas prawdziwa zima ze śniegiem i mrozem. Biały puch pozwolił na kreatywne zabawy naszych przedszkolaków nie tylko w przedszkolnym ogrodzie. Zapraszamy do obejrzenia filmiku i zdjęć.   Zimowe...
Dzień Pizzy 2021

Dzień Pizzy 2021

Dodano 09 lutego 2021 przez Anna Matyjaszczyk.

 Pizza to jedno z najpopularniejszych dań na świecie. Lubią ją i dzieci i dorośli, dlatego w tym roku nasze przedszkole przyłączyło się do świętowania Międzynarodowego Dnia Pizzy. Sale zamieniły się we włoskie pizzerie, a dzieci w małych kuc...
Bal karnawałowy 2021

Bal karnawałowy 2021

Dodano 01 lutego 2021 przez Anna Matyjaszczyk.

Karnawał to niezwykły czas, przepełniony muzyką i tańcami, w którym istotną rolę odgrywają bale. Bal karnawałowy dla naszych przedszkolaków to magiczny i wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im...
Brak zdjęcia

Zawieszenie zajęć 13.01-18.01.2021

Dodano 12 stycznia 2021 przez Anna Matyjaszczyk.

 W związku z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem u pracownika w Przedszkolu nr 400 informuję, że sanepid podjął decyzję o zawieszeniu zajęć w przedszkolu w dniach 13 -18 stycznia 2021 (włącznie). W sytuacji zamknięcia przedszkola mac...
Nasze choinki- przegląd zdjęć

Nasze choinki- przegląd zdjęć

Dodano 09 stycznia 2021 przez Anna Matyjaszczyk.

Serdecznie dziękujemy Wam za wszystkie przesłane zdjęcia przepięknie przystrojonych choinek. Choć święta Bożego Narodzenia już za nami to warto przypomnieć, że te pięknie przystrojone, świecące drzewko z ozdobami, tworzące niepowtarzalną atmosfer...