FINAŁ KONKURSU RECYTORSKIEGO ZACZAROWANE SŁOWA

Dodano 19 czerwca 2020 przez Anna Matyjaszczyk.

Nasze przedszkolaki wzięły udział w XIV edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Zaczarowane słowa – wiersze Doroty Gellner". Konkurs zorganizowało Przedszkole nr 145 "Czterolistna koniczynka". Od 14 lat cieszy się on niesłabnącym powodzeniem. Bierze w nim udział ok. 40 przedszkoli i ponad 130 dzieci. Wszystkie nasze przedszkolaki, które wzięły udział w konkursie zaprezentowały się tak pięknie, że zostały nagrodzone i wyróżnione przez niezależne jury.

Sylwia  z grupy I powiedziała wiersz pt. „Kołysanki”. Jej recytacja oczarowała jury i zajęła 1 miejsce zostając Królową Recytacji dzieci najmłodszych.

Alicja  z grupy II otrzymała wyróżnienie za wiersz pt. „Przyjęcie"

Szymon  z grupy III otrzymał wyróżnienie za prezentację wiersza pt. „Szły raz myszy"

Janek z grupy IV zajął 3 miejsce za recytację wiersza pt. „Piłka|"

Hania  z grupy V otrzymała wyróżnienie za interpretację wiersza pt. „Domek"

GRATULUJEMY!

Dzieci otrzymały dyplomy i piękne książki z wierszami pani Doroty Gellner.
W tym roku po raz pierwszy nie mogło odbyć się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród. Dyplomy i książki czekają więc na dzieci w naszym przedszkolu.